GİRİŞ ÜYE OL
  1. YENİ SEZON
  2. TÜM AYAKKABILAR
  3. BOTLAR
  4. TOPUKLULAR
  5. DÜZ AYAKKABI
  6. AKSESUAR
  7. OUTLET
  8. BLOG

HAKKIMIZDA

MECREA ayakkabı ve aksesuar alanında Türkiye 'nin en büyük dijital markalarından biri olarak son 4 senedir faaliyet göstermektedir. Güçlü Kadınların, cesur ve yenilikçi tasarımları bulabileceği; dünya modası ve gerçek hayattan esinlenen online bir moda markası olarak yeniliklere duyduğumuz heyecan ve fark yaratma arzumuz ile 2012 yılından beri her gün kendi tasarladığımız ve sevgiyle ürettiğimiz ürünlerimizi modayı yakından takip eden takipçilerimize ulaştırma hevesiyle güne başlıyoruz.

Mecrea Toptan olarak Mecra Elektronik ‘e ait Mecrea markalı kadın ayakkabılarının toptan satış ve dağıtımını yapmaktayız. Toptan Ayakkabı Satış Faaliyetlerimiz, perakendeci ve toptancılara tek noktadan farklı kategorilerdeki ürünleri bulma fırsatı verirken, aynı zamanda özel üretim yapmak isteyen mağaza, zincir mağaza ve toptancılara da hizmet vermeyi hedefliyoruz.

Ürünlerimizin tamamı Türkiye ‘de üretilmekte olup, 1. Sınıf deri ve sentetik deri materyallerden el işçiliği ile yapılmaktadır. Hızlı ve seri üretim kabiliyetimizle, siz satışınıza konsantre olurken en yeni modayı sizlere sunmanın ayrıcalığını yaşıyor olacağız. Aradığınız tüm ayakkabı ,stiletto , bot , çizme , oxford, loafer, platform topuklu , dolgu topuklu, bootie, babet , espadril, sandalet, terlik ve daha binlerce model Mecrea Toptan ‘da sürekli yenileniyor..

Üyelik bilgilerini doldurduktan sonra , Mecrea ‘nın binlerce uygun fiyatlı modelinden istediğin adet, renk ve materyal çeşitlerinden siparişini oluşturabilirsiniz.

Aşağıdaki iletişim bilgilerinden hangi konuda bilgi almak isterseniz bize ulaşabilirsiniz. Üyelik bilgileriniz tamamlayarak ,online sipariş oluşturabilirsiniz. Bununla beraber, talep ederseniz  telefonla  veya e-mail yoluyla da bizlere ulaşarak  bilgi alabilir veya sipariş listesi oluşturabilirsiniz.

Adres:

Hürriyet Mahallesi Taşocağı Caddesi No:20 Kat:5 Kağıthane İstanbul

e-mail:  toptan@mecrea.com   / wholesale@mecrea.com

Tel No: 0544 274 37 33

Eğer sizde Mecrea markalı ürünlerin satışını gerçekleştirmek istiyorsanız, lütfen sitemize üye olunuz!

Top
©2017 Mecrea.com. Tüm hakları saklıdır.